MATGAFFLAR, 6 st, silver, Adolph Zethelius Stockholm, 1821. Vikt ca 330 gram.

Samtliga med dekor av bladornament. Längd ca 20 cm.

Slitage, repor och stötmärken med bucklor. Anlupna. En med bristningar. Gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK