653255

ARMBAND, 2 st, 14/18K guld, svenska samt finska stämplar. Total vikt ca 18 g.

Bismarcklänk, längd 19 cm. Länk med kuldekor, ca 20 cm.

Bruksslitage. Ett defekt lås.

Lähtöhinta
4 000 SEK