MEDALJ, 18 K guld, Carl XVI Gustaf, Kungl Patriotiska Sällskapet, 1976. Vikt ca 36g.

"För långvarig uppskattad arbetsinsats". Med band. Diameter 4cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK