ARBETSLAMPA, Asea. 1900-talets andra hälft.

Blålackerad. Böjbar, för fäste i bordskant. Total längd ca 106 cm.

Repor, skav och färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK