SÄNGBORD, ett par. Troligen England, 1900-talets sista kvartal.

Fanerade i mahogny. Mässingbeslag. Två lådor vardera. Höjd 59, skivans storlek ca 42x44 cm.

Slitage. Repor. Blekta.

Lähtöhinta
2 000 SEK