MATBORD, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Lackerat trä. Två illäggsskivor. Stämpelmärkt. Diameter 115 cm utan illäggsskivor. Längd 115 cm + 55cm + 55 cm. Höjd 76 cm.

Slitage, skav, märken, repor och färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK