MATTA, trol Keshan, 1900-talets senare del, 575 cm x 330 cm.

Hallonrött fält med polykrom medaljong och hörnornament. Blå huvudbård. Dekor av blommor.

Obetydlig bruksslitage.

Lähtöhinta
15 000 SEK