LEKSAK, "Lilla My", Atelier Fauni, Finland, 1960-tal. Trä, tyg och läder. Märkt "atelier FAUNI" under fot.

Höjd ca 9 cm.

Fluga och knapp saknas. Smärre ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK