Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
655435

ÖRHÄNGEN, ett par, 14K vitguld med blå topaser, små diamanter, ioliter och peridoter. Total vikt ca 5,51 g.

Stift. Höjd 3,5 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK