STEREOANLÄGGNING, Pioneer, Luxor o Philips.

4 högtalare, Mirsch. Rullbandspelare Philips, skivspelare Luxor och förstärkare/radio Pioneer.

Slitage, smärre skador och repor. Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?