KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

Ljust målad. Rak form, svängt krön. Dörr med bakomliggande hyllor, 1 låda. Bredd 81, djup 50, höjd 201 cm. Nyckel finns.

Slitage. Renoverad och kompletterad bla senare målad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK