SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Förgylld ram. Krönt av bandrosett. En ljusarm. Höjd 46 inklusive ljusarm.

Lättare ytslitage, skav och färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK