Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Målad. Fyra lådor, beslag av mässing. Bredd 93. Djup 49. Höjd 98 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 500 SEK