PARAPLYSTÄLL, 1900-talets andra hälft.

Mässing. I form av paraply. Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Invändigt en del med skada samt lagningar. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK