SOVSÄCK, Marc Jacobs

SOVSÄCK, Marc Jacobs

Utvändigt grå nylonblandning med stickningar. Invändigt plommonlila bomullsblandning. Etikettmärkt "MARC JACOBS" samt "Thermolite Extreme". Silverfärgad säck. Längd ca 210 cm.

Bruksslitage. Säck med repor och märken.

Muut tiedot

Enligt uppgift inköpt i New York.

Lähtöhinta
1 500 SEK