Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

KRYDDSKÅP, 1900-talets mitt.

KRYDDSKÅP, 1900-talets mitt.

Målat. Insatser av glas. Bredd 90. Djup 23. Höjd 13 cm.

Slitage, repor och märken. Senare målning. Färgbortfall. En senare glasinsats.

Lähtöhinta
1 500 SEK