Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

TAKLAMPA, Philips, 1900-talets andra hälft. Höjd 40 cm.

För fem ljuspunkter. Mässingsstomme, dekor av blå- och gröt klarglas. Märkt Philips 120.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Anlupen.

Lähtöhinta
1 500 SEK