ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad, klädd i ljusgrönt läder, spikhäftad och djuphäftad rygg. Lös stoppad sittdyna. Höjd 108 cm.

Slitage, repor, fläckar. Torrsprickor. Nedsutten sittdyna.

Lähtöhinta
4 000 SEK