FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.

Fanerat med mahogny, rund fälllbar skiva på svaravad centralfot med tre ben, diameter 80, höjd 68 cm.

Fällanordning skadad, repor, bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK