DOCKSKÅPSMÖBLER, 26 delar, Nolbyn, 1900-talets första hälft/mitt.

Märkta Nolbyn. Köks-, sovrums- och salongsmöblemang i bl a gustaviansk och empirestil. Höjd mellan 5,5-21 cm.

Bruksslitage. Bordsspegel och en stol trasiga.

Lähtöhinta
2 000 SEK