Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

FLÖTEN/VÄLEN, 9 st, glas, 1900-tal.

Glas i olika toner. Delvis med nät. Diameter 8- 20 cm.

Bruksslitage. Skadade samt delvis senare nät.

Lähtöhinta
1 500 SEK