GLASSERVIS,29 delar, "Säby", design Gerda Strömberg, Strömbergshyttan, 1900-talets första del.

Bestående av:
6 vitvin,
6 rödvin
11 starkvin,
6 snaps.

Tre snapsglas med kantnagg och en fotnagg, tre vitvin med fotnagg, en rödvin med fotnagg och två starkvin med fotnagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK