SLAGBORD, sannolikt tidigt 1800-tal.

På bockben, två rundade slag med vardera en grind. Bemålat. Längd 46-150, bredd 112, höjd 76 cm.

Slitage, smärre repor, något buktande skiva, sentida bemålning.

Lähtöhinta
7 000 SEK