658410

RING, 18K vitguld med sannolikt syntetiska spineller. Vikt ca 5,76 g.

Stämplad 'KOREA SS'. Storlek 17,5/55.

Bruksslitage. Mindre repor respektive på stenarna.

Lähtöhinta
1 200 SEK