BORSTE SAMT KAM, silver, Tiffany & Co resp Georg Jensen, tidigt 1900-tal.

Oval borste med rikt ciselerad dekor i renässansstil. Silvermonterad kam i sköldpadd. L 13,5-20.

Slitage, smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 000 SEK