Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BORSTE SAMT KAM, silver, Tiffany & Co resp Georg Jensen, tidigt 1900-tal.

Oval borste med rikt ciselerad dekor i renässansstil. Silvermonterad kam i sköldpadd. L 13,5-20.

Slitage, smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 000 SEK