LABORATORIEUTRUSTNING, 8 delar, glas, 1950/60-tal.

Tre rör samt fem flaskor. Höjd 22,5 - 47 cm.

Bruksslitage, repor. Två rör samt en flaska med nagg och avslag.

Lähtöhinta
1 500 SEK