PARTI TÅGDELAR, Märklin, 1900-tal.

Två lok, modell 89028 samt "Santa Fe", sex vagnar, bro, transformator, mindre delar samt instruktionsbok. Några med originalkartonger.

Bruksslitage. Bucklor. Märken. Ej fullständigt genomgångna eller funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK