BLOMSTERBÄNK, sannolikt Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal.

Kopparlåda med svarteloxiderade ben. Längd 83, bredd 24, höjd 48 cm.

Visst ytslitage med anlöpningar, repor och mindre rostangrepp.

Lähtöhinta
1 500 SEK