SKÅL OCH SKÅLFAT, 2 delar, silver, Birmingham & London, England, 1900-tal. Vikt ca 512 gram.

Skål, Wakely & Wheeler, London, 1900-tal. Diameter 11,5 cm.
Skålfat, Birmingham, 1900-tal. Diameter 24,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK