TELEFONAPPARAT, fältapparat modell 1917

Telefonapparat av modell 1917. Apparaten ligger i en trälåda. Numrerad i lådan 1340314. Höjd 21 cm, längd 30 cm.

Slitage. Ej funktiontestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK