KONSOLBORD, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

Mahogny. Beslag av mässing. Bronserad dekor av tassar. Bredd 89. Djup 42. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor och märken. Smärre torrsprickor. Smärre fanerskador.

Lähtöhinta
2 500 SEK