SERVERINGSVAGN, funkis, 1930-tal.

Löstagbar övre bricka med kromade detaljer. Kromad benställning. Längd 67, bredd 43, höjd 59 cm.

Slitage, repor samt något ostadig. Metalldelar anlupna.

Lähtöhinta
1 500 SEK