Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Åke Holm

(Ruotsi, 1900-1980)
Åke Holm
(Ruotsi, 1900-1980)

SKULPTURER, 7 stycken, stengods, Åke Holm.

Föreställande fåglar. Höjd 6 - 10 cm.

Slitage. Repor och rispor. Bränningssprickor. Två skulpturer med skada i botten.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet