Lisa Johansson-Pape

(Suomi, 1907-1989)
Lisa Johansson-Pape
(Suomi, 1907-1989)

TAKLAMPA, "Pagodi", Lisa Johansson-Pape för Iitala, 1900-tal.

Vitt glas, höjd 27 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet