ARBETSLAMPA, Pe Fe Ge, omkring 1900-talets mitt.

För bordsmontering. Grålacklerad plåt. Ställbar på tre punkter. Etikettmärkt. Total längd ca 113 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage, repor och färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK