VÄVD TAPET, slätväv, Kerstin Åsling-Sundberg, Ca 214,5x56,5 cm.

Gulröd botten med flodliknande mönster i gult och grått. Baksidan med påsydd etikett: Kerstin Åsling-Sundberg.

Obetydligt slitage och smutsig.

Alkuperä - Provenienssi

Ur Bengt Julins samling.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS