VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mahognyfanér samt beslag i gulmetall. Bemålade sidor. Invändigt textilklädd samt med belysning. Bredd 67 cm, djup 35 cm, höjd 150 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, invändig belysning en funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK