SOFFA, "Mexiko", Arne Norell, Norell Möbel AB, 1990-talets andra hälft.

Djuphäftad skinnklädsel. Lösa sittplymåer. Etikettmärkt. Längd 194 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar, skav och märken. Smärre Krackelyrer. Repor och skav på benen.

Lähtöhinta
8 000 SEK