KLÄDSKÅP, 1800-talets slut.

KLÄDSKÅP, 1800-talets slut.

Målat. Dörrpar med bakomliggande klädstång. En låda under dörrpar. Beslag av mässing. Bredd 110. Djup 57. Höjd 175 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag. Repor och märken. Några torrsprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK