KANDELABER/LJUSSTAKE, mässing, Lars Holmström, Arvika. 1930-tal.

Sjuarmad, dekor av skuta. Stämplad L Holmström. Inskription på undersida. Höjd 82 cm.

Bruksslitage. Möjligen förstärkning på skutan.

Lähtöhinta
3 000 SEK