673206

SKÅLAR på fot, ett par, nyrokoko, 1800-talets slut.

Blått glas, fot samt hänklar av vitmetall, diameter 24 cm.

Fötterna med slitage, buckor och skador, gallerkanten med delvis senare fästning.

Lähtöhinta
1 500 SEK