673265

RING, 18K vitguld, briljantslipade diamanter tot 1.36 ct, svenska stämplar Alton 1949.

Nio briljantslipade diamanter. Hög genombruten klofattning. Carat enligt gravyr. Storlek ca 16,25/51.

Visst slitage. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK