Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KARTBOK, "Generalstabens karta öfver Sverige", utgiven av generalstabens litografiska anstalt, 1800-talets slut.

Innehållande litografiska tryck föreställande kartor över Sverige.

Gulnad och fläckar. Smärre skador. Ryggen lös och skadad, vissa delar medföljer. Ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK