GLASSERVIS, glas, 20 delar, "Carina", Ingeborg Lundin, Orrefors.

6 vinglas, 6 snapsglas, 6 selterglas samt 2 champagneglas. Höjd 8-20 cm. Delvis etikettmärkta.

Bruksslitage. 3 delar med nagg. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK