PARTI LEKSAKER, 4 st bland annat John Blund. 1900-talets andra hälft.

Docka, John Blund, höjd 23 cm.
Tre krokodiler i litograferad plåt. Längd 18 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK