SEKRETÄR, rokoko-stil, 1900-tal

Vitlackerad. Klaff med bakomliggande lådor. Utdragslådor. Svängda ben. Längd ca 80, djup ca 45, höjd ca 100 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage, repor och stötmärken. Färgbortfall. Mindre trögt lås i klaff. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK