TAKLAMPA, art deco, 1920-tal.

TAKLAMPA, art deco, 1920-tal.

Tryckt dekor av blommor och fåglar. Diameter 40, höjd ca 45 cm

Ej funktionstestad. Slitage, repor. Lampfoten med ett mindre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK