MATTOR, 2 st, rölakan, Ingegerd Silow, monogramsignerade, ca 85 x 100 respektive 180x195 cm.

Grönmelerade mittfält omgivna av geometrisk dekor mot ljus botten.

Bruksslitage, fransar med hårt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK