FÅTÖLJER, 1 par, "Te-Ve", Alf Svensson, Ljungs Industrier, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

Stomme av betsad bok. Fast stoppad rygg och sits. Märkt med plakett.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK